228,00 TL
380,00 TL
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
228,00 TL
380,00 TL
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
228,00 TL
380,00 TL
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Adeda Yayınları Çocuk Setleri

Adeda Yayınları çocuk setleri ve dikkat güçlendirme seti konusunda ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek seçeneklerin başında geliyor! Çocuk gelişiminde ideal çözümler sunarken eğitici ve öğretici alternatiflerle de beklentilere cevap veriyor. Çocukların daha başarılı bir bilişsel yolculuğa sahip olması adına dikkat çeken Adeda Yayınları farklı yaş gruplarına uygun alternatifler sunuyor. Bu çerçevede 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş için hazırlanan setler var!

Adeda Yayınları Hakkında

İstanbul merkezli bir yayın olan Adeda, Dikkat Güçlendirme Seti ve Okumayı Güçlendirme Seti alanında başarılı çalışmalar yapmaya odaklanmıştır. Çocuk gelişiminde bilişsel ve zihinsel manada ilerlemeye odaklanan eserleriyle ön plana çıkar. Üstelik Adeda Yayınları yaş gruplarına özel setler sayesinde ebeveynlerin de ilgisini çekmeyi başarır. Siz de bilinçli birer ebeveyn olarak Adeda Yayınları konusunda doğru tercihi yapmaya başlamalısınız!

Adeda, çocuk gelişimine odaklanan bir marka olmasının yanı sıra sunduğu yüksek standartlarda ürünlerle de dikkat çeker. Bu çerçevede ne tür setler satın alabileceğinize daha yakından bir göz atmaya ne dersiniz? İşte Adeda Yayınları ile sizi bekleyen ayrıcalıklı seçenekler!

Adeda Yayınları Dikkat Güçlendirme Seti

Dikkat Güçlendirme Seti, çocuklarınızın bilişsel gelişimi konusunda en dikkat çeken alternatiflerden bir tanesi. Setler; 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş gibi çeşitli seçenekleriyle hazırlanmıştır. Üstelik bu setlerin her biri zekâ gelişimine olumlu manada katkı yapıyor. Dikkati güçlendiren ve çocuklarınızın sonraki yaşamlarında başarısını destekleyen bu eserlerle siz de çocuğunuzu düşünerek bir alışveriş yapabilirsiniz.

Adeda ile çocuklarınızın gelişimine enfes bir yatırım yapabilirken beklentilerinize uygun eserlere de kapı aralayabileceksiniz. Çocuk gelişimi uzmanları tarafından özenle hazırlanmış seçenekleri çocuklarınızla gönül rahatlığıyla buluşturabileceksiniz. Farklı konseptlerde ve yaş gruplarına uygun seçeneklerle Adeda Yayınları ayrıcalığı sizleri bekliyor.

Dudo Kids olarak çocuğunuzun gelişimini önemsiyor ve bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz. Uygun fiyat ve çocuklara uygun setler için alışveriş heyecanını hemen yaşayın. Adeda Yayınları’nın özel eserlerini satın alırken Dudo Kids ayrıcalıklarına kapı aralamayı da unutmayın! Size özel bir alışveriş fırsatına kapı aralamak çok kolay olacak.