105,85 TL KDV Dahil
169,90 TL KDV Dahil
71,15 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
85,47 TL KDV Dahil
120,00 TL KDV Dahil
53,40 TL KDV Dahil
74,98 TL KDV Dahil
44,54 TL KDV Dahil
69,90 TL KDV Dahil
63,29 TL KDV Dahil
88,86 TL KDV Dahil
76,22 TL KDV Dahil
128,50 TL KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
80,24 TL KDV Dahil
128,50 TL KDV Dahil
132,09 TL KDV Dahil
185,00 TL KDV Dahil
98,09 TL KDV Dahil
137,50 TL KDV Dahil
1 2 >
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 

Bloklar

Çocuk oyuncakları dendiğinde akla gelen ilk ve en önemli seçeneklerden bir tanesi de bloklar olur. Lego olarak da bilinen bloklar aslında daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak adına özeldir. Özellikle de sabit bir oyuncak yapısı tercih etmek yerine farklı şekiller oluşturmak adına blok oyuncaklar ile ilgili tercihinizi yapmalısınız. Dudokids, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verirken kalite odaklılıktan asla vazgeçmez!

Blok oyuncaklar yapı itibarıyla oldukça özel olurken çocukların oyuncak oluşturma konusundaki en ideal seçeneklerinden bir tanesidir. Çocukların eğlenceli zaman geçirmek adına tercih ettikleri bu oyuncaklar zihin geliştirme konusunda da özeldir. Çünkü bu harika oyuncaklarla çocukların hayal dünyasını somutlaştırması mümkün olur. Siz de çocuğunuz için hayalleri gerçeğe dönüştürmede etkili bir oyuncak arıyorsanız kesinlikle blok oyuncak tercihinde bulunmalısınız.

Çocuklar için Blok Oyuncaklar

Çocuklar için en özel oyuncak seçeneklerinden bir tanesi olan bloklar sayesinde siz de çocuklarınızın eğlenceli anlar yaşayabilmesine olanak sağlayın. Özellikle de çocuk oyuncakları konusunda özel seçenekler sunan Dudokids sadece eğlenceyi önemsemiyor! Dudokids oyuncaklar serisinden bir tanesi olan bloklar sağlık konusunda da oldukça özel!

Çocuğunuzun bilişsel gelişimini desteklerken aynı zamanda sağlıklı bir şekilde oyun oynamasını sağlamak bloklarla mümkün olacak! Blok konusunda doğru bir seçim yapmak adına Dudokids seçeneklerinden birini seçmenin tam zamanı. Renkleri, eğitici özellikleri ve kalite odaklı çözümleri sayesinde çocuklar için lego bambaşka bir alternatif sağlayacak!

Eğitici Blok Oyuncaklar

Eğitici oyuncaklar arasından bir seçim yapmak istiyorsanız bloklar bu konuda oldukça ideal! Kaliteli ve bir o kadar da kullanışlı olan bu oyuncaklarla çocuklarınızın dikkati ve zihinsel gelişimi de ön planda olacak. Dikkat geliştirme, eğlenme ve çok daha fazlası için yapmanız gereken sadece doğru bir oyuncak seçmek!

Çocuğunuz için en uygun oyuncakları seçerken titizliği de ön planda tutmak istiyorsunuz değil mi? Üstelik Dudokids ile eğitici oyuncakları seçerek bütün hedeflerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Oyuncak dendiğinde akla gelenin çok çok ötesinde seçenekler sağlayan eğitici bloklar için siz de tercihinizi yapabilirsiniz. O halde Dudokids ile eğitici ve kaliteli oyuncaklar seçmelisiniz.