125,90 TL KDV Dahil
139,90 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
134,90 TL KDV Dahil
149,90 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
26,60 TL KDV Dahil
40,00 TL KDV Dahil
46,55 TL KDV Dahil
70,00 TL KDV Dahil
36,51 TL KDV Dahil
54,90 TL KDV Dahil
46,55 TL KDV Dahil
70,00 TL KDV Dahil
1 2 3 >
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 

Boyama Kalemleri

Çocuğunuz için bir boyama kitabı aldıysanız yanına boyama kalemleri de almanız gerekir değil mi? O halde sizin için en ideal seçeneklerden bir tanesi olacak boyama kalemleri için seçiminizi yapmaya hazır mısınız? Renkli, ilgi çekici ve bir o kadar da ideal olan boyama kalemi seti sayesinde heyecanlı bir deneyim çocuğunuzu bekliyor.

Dudokids, çocuklarınız için sunduğu boya kalemlerinde renkleri, kaliteyi ve kullanışlılığı önemser. Üstelik ağza temas halinde herhangi bir risk teşkil etmeyecek çözümlerle de boya kalemi alışverişi bambaşka bir noktaya ulaşıyor. Yumuşak dokulu ve çocuğunuzun boya yapmaktan keyif almasını sağlayacak olan kalemlerle tanışmaya hazır olun!

Çocuklar için En İyi Boyama Kalemleri

Çocuğunuzun yaş grubuna uygun seçeneklerle boya kalemleri arasından seçim yapmak mümkün olacak. 2 yaşa kadar olan çocukların her nesneyi ağızlarına götürme refleksini dikkate alarak hazırlanan boyalarla sağlık konusunda bütün riskleri dikkate alan ürünlere sahip olabileceksiniz.

Yumuşak yapıya sahip boya kalemleriyle eğlenen çocuklarınızın kullanacağı boyaların kalıcı olmaması da siz ebeveynler için bir avantaj. Boyanan zeminleri kolayca temizleyerek kötü izlerle yaşamak zorunda kalmazsınız. Her biri kendi özelinde en iyi olmayı başaran boya kalemleri görsel olarak da tatmin edici seçenekler sunmayı başarmaktadır.

Çocuklar için en iyi boyama kalemi hangisi diye araştırma yapıyorsanız Dudokids ile enfes bir seçime kapı aralamanız mümkün! Birbirinden değerli kalemler ve sizin için en ideal seçeneklere olanak tanımak adına ürün çeşitliliğini bir değerlendirmelisiniz.

Farklı Boyama Kalemi Seçenekleri

Boyama sırasında çocuğunuzun ne kadar eğlendiğini siz de fark ediyorsunuz değil mi? O halde çocuğunuzun hoşuna gidecek ve gelişimini destekleyecek olan boyama kalemleri arasından seçiminizi yapmanın tam zamanı! Kaliteli, kullanışlı ve bir o kadar da özel olan boyama kalemlerinin renkleri kadar uzun ömürlü oluşları da ilgi çekicidir.

Boyama kalemi seçerken sizin için en ideal alternatiflerden faydalanmanızı öneriyoruz. Çocuğunuzun kullanmaktan keyif alacağı boya kalemlerini keşfetmek adına Dudokids ürünlerini değerlendirmenin tam zamanı. Satın alacağınız her boya kalemi ile çocuğunuzun eğlenceli anlar yaşamasını destekleyeceksiniz. Tercih sizin!