46,55 TL KDV Dahil
70,00 TL KDV Dahil
34,90 TL KDV Dahil
50,00 TL KDV Dahil
36,51 TL KDV Dahil
54,90 TL KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Carioca

Carioca, çocuk gelişimine katkı sağlayacak bir marka olarak ön plana çıkıyor. Çocukların oyun ve eğlence ihtiyaçlarını karşılarken eğitici yönü de dikkat çeken seçenekler sunuyor. Bu çerçevede ebeveynlerin öncelikli tercihi arasında yer alan Carioca’yı Dudo Kids avantajlarıyla satın alabilirsiniz. Dudo Kids olarak pek çok alternatifi sizlerle buluştururken kalite odaklı bir çözüme de kapı aralıyoruz.

Carioca Hakkında

İtalya merkezli bir marka olarak çocukların eğitimine yönelik ürünleri bulunan Carioca’nın kalite bağlamında kusursuz olduğundan söz etmek gerekir. Dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilen bir marka olarak değerlendirilen Carioca’yı siz de tercih ederek kusursuzluğu elde edin. Eğlenceli setleri ve seçenekleri bulunan bu markayı seçtikten sonra ideal bir tercihte bulunduğunuzu anlayabileceksiniz.

Carioca Kokulu Keçe Kalemi

Kokulu keçe kalemi, çocukların boya yapmak adına tercih ettikleri oldukça özel alternatiflerden bir tanesidir. Görsel anlamda oldukça başarılı bir seçenek olması kadar boyama heyecanını da arttırmaktadır. Çocukların hem el becerilerini geliştiren hem de hayal dünyasını zenginleştiren bir seçenek olarak tercih edilmektedir. Çocukları eğlendirirken sağlıklarına zarar vermeyen bu kalemlerle vakit geçirmek bir başka olacak!

Carioca Teddy Şekilli Bebek Crayons

Boyama konusunda çocuklarınız için farklı bir alternatif arayışındaysanız Carioca Teddy Şekilli Bebek oldukça öze. Nitekim bu boyalar ellerin boyanmasına neden olmadığı gibi çocukların ağzına alması durumunda da herhangi bir sağlık sorunu ortaya çıkarmaz. Sağlıklı ve kaliteli birer seçenek olarak değerlendirilecek olan bu boya seçenekleri sayesinde kaliteden yana tercih kullanmak çok basit olacak. O halde vakit kaybetmeden size en uygun seçenekleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Carioca Parmak Boya

Çocuğunuzun eğlenmesini destekleyecek en önemli seçeneklerden biri de Carioca Parmak Boya! Fırça kullanmaya gerek kalmadan dokunarak boya yapmak çocuğunuzun daha özgür hissetmesini sağlayacak. Üstelik kumaşta leke tutmayan ve zehirli madde içermeyen özellikleriyle de kaliteli bir etkinliğe kapı aralayacak. Siz de çocuğunuzun eğlenmesini istiyorsanız Carioca Parmak Boya ile kaliteye kapı aralayın!

Dudo Kids olarak çocuğunuzun eğitim ve gelişimini her şeyin önünde tutuyoruz. Bu noktada en çok değer verdiğimiz konu farklı ürünlerle gelişimi desteklemek olur. İhtiyaç odaklı bir yaklaşım sunan Dudo Kids, Carioca avantajlarıyla buluşmanızı da sağlar. Size sadece kaliteli seçenekleri değerlendirmek kalır. İhtiyaçlarınıza cevap verecek kusursuz boyama ürünlerini denemek adına hemen seçiminizi yapın. Kaliteli, kullanışlı ve çocuğunuza gerçekten katkı sağlayacak olan seçenekler için harekete geçmenin şimdi tam zamanı! Alışverişin keyfini Dudo Kids ile çıkarmanızı öneriyoruz.