47,01 TL KDV Dahil
66,00 TL KDV Dahil
47,01 TL KDV Dahil
66,00 TL KDV Dahil
47,01 TL KDV Dahil
66,00 TL KDV Dahil
47,01 TL KDV Dahil
66,00 TL KDV Dahil
47,01 TL KDV Dahil
66,00 TL KDV Dahil
47,01 TL KDV Dahil
66,00 TL KDV Dahil
1 2 >
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 

Kinetik Kumlar

Kinetik kumlar ile çocuğunuz için eğlence ve öğrenmeyi bir araya getirebilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirmek adına oldukça ideal bir seçenek olan kinetik kumlar beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak! Üstelik Dudokids ile sizlerle buluşan bu oyuncak seçeneği sadece çocuklarınızı değil sizi de eğlendirecek.

Çocukların gelişimi için çok özel olan kinetik kumları bilişsel gelişimin yanı sıra çocukların dokunarak öğrenmeleri adına da oldukça değerlidir. Gelişme çağındaki çocukların her nesneye dokunmak istemeleri düşüncesiyle tasarlanan kinetik kumlar bu konuda oldukça değerlidir. Üstelik kinetik kumların birbirine yapışan özelliklere de sahip olması özeldir.

Sağlıklı ve Eğitici Kinetik Kumlar

Çocukların beyin gelişimi adına çok değerli olan kinetik kumlar sadece gelişimi destekleyen özellikler sergilemez. Çocukların genellikle nesneleri ağızlarına götürme reflekslerinin bulunması da dikkate alınarak bu kumlar sağlığa zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Siz de çocuğunuz için eğitici bir kinetik kum satın almak istiyorsanız sağlıklı bir seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Alerjik reaksiyonlara yol açmayacak ve çocukların eğlenceli zaman geçirmesi adına tercih edilen bu kumları satın almalısınız. Farklı renklerde ve çeşitli kalıplarla satışı yapılan kumu siz de tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun eğlenmesi kadar sizin de sağlık endişesi yaşamamanız adına kinetik kumları tercih etmenizi öneriyoruz.

Kinetik Kum ile Eğlenceli Anlar

Çocukların oyuncak ihtiyacına farklı bir bakış açısıyla cevap vermek adına kinetik kum tercih edilmektedir. Bu durumun en büyük nedenlerinden biri de kumun çocuk psikolojisi üzerinde de olumlu etkiler yaratmasıdır. O halde vakit kaybetmeden sizin için en ideal seçeneği tercih ederek kaliteden yana çözümlere ulaşabilirsiniz.

Dudokids hem sizi hem de çocuklarınızı önemseyerek kaliteli bir seçimde bulunmanızı hedefler. Bu çerçevede amaç zamanı kaliteli değerlendirmek ve kinetik kum ile eğlenmektir. Çocuklar için eğlenceli zaman geçirmek kadar eğitici oyuncaklardan fayda sağlamak da oldukça mümkün. Çocuğunu önemseyen her ebeveyn gibi siz de özenle hazırlanmış kinetik kum ile tercihinizi yapın!

Dudokids’in hem çocukları hem de ebeveynleri düşünen yanıyla kaliteli zaman geçirmek mümkün olacak. Üstelik çocuklarınız kumun kolay şekil alması sayesinde hayal dünyalarını da kum ile somutlaştırabilecek!