%38 İndirim
%38İndirim
Sepette %10 İndirimli
%38 İndirim
%38İndirim
Sepette %10 İndirimli
66,27 TL
99,00 TL
1 2 >
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 

Sesli Kitaplar

Çocuklarınızın çevreyi tanımasında sadece görsel değil işitsel hafızanın da önemi fazladır. Sesli kitaplar bu yönüyle çocukların çevredeki sesleri fark etmesini sağlar. Özellikle de görsel olarak farkında olunan ancak sesi çok bilinmeyen unsurları tanımak şarkılı kitaplar ile mümkündür. Dudokids, çocuk kitapları konusunda sesin önemine bilen yaklaşımıyla çocuk gelişimine destek olur.

Sesli kitap, görsel olarak çocukların ilgisini çekecek özelliklerin yanında sesle desteklenen eserlerdir. Dikkat geliştirme seti ve zekâ geliştirme kitapları arasındaki sesli kitapların önemi oldukça fazladır. Çünkü çocuğun eğlenmesine ve eğlenirken de bazı sesleri öğrenmesine imkân tanır. Bu nedenle de çocuk gelişimini önemseyen her ebeveyn için sesli kitap çok değerlidir.

Sesli Kitaplar ve Yaş Grupları

Sesli kitapların genellikle konuşmayı yeni yeni öğrenen ya da seslere tepki gösteren çocuklar için tasarlandığı bilinmelidir. Bu çerçevede sesli kitap, çocuğunuzun çevresini tanıması, seslere alışması ve bilişsel gelişimini desteklemesi adına özeldir. Farklı seslerle hazırlansalar da konuşan kitaplar çocuğunuzun konuşması için önemlidir.

Bilinçli ebeveynler olarak konuşma refleksini desteklemek ve dikkat eksikliğini gidermek adına sesin gücünü kullanın. Üstelik çocuğunuzun ses sayesinde eğlenmesini de sağlayın. Dokun ve Dinle şeklinde çözüm sağlayan sesli kitaplar ile ayrıcalıklı bir deneyim ön planda. Hayvan sesleri, su sesi ya da farklı konuşmalarla çocuğunuz çevresinde olan bitenin farkına varacak!

Çocuklar için Sesli Hikâye Kitabı

Sesli hikâye kitapları çocukların zaman geçirmesi adına en önemli alternatiflerden biri oluyor. Özellikle de tek başına zaman geçirirken eğlenemeyen çocuklar için sesli kitap ebeveyn olmaksızın hikâye dinlemeyi sağlıyor. Bu da aslında hem çocuk gelişimi hem de zamanı yönetmek adına oldukça özel!

Çocuğunuzun yaş grubuna bağlı olarak hazırlanan kitap setleri sayesinde dikkat ve zekâ gelişimi kafanızı yormayacak. Doğru bir kitap seti satın alarak en ideal sonuca ulaşabileceğinizi bilerek Dudokids ürünlerini kesinlikle incelemelisiniz. Bir ebeveyn olarak bebeğiniz için en iyisini satın almak adına detayları da titiz bir şekilde değerlendirmelisiniz. Her yönüyle başarılı çocuk kitapları ve sesli hikayeler çocuğunuzla buluşmayı bekliyor. Üstelik kaliteli ve rengarenk tasarım da ilgi çekmeyi başarıyor.