74,25 TL
99,00 TL
1 2 >

Smarteach

Çocuklarınızın sesli kitaplar ile bilişsel anlamda gelişmesini ister misiniz? O halde Smarteach sayesinde size en uygun seçenekleri değerlendirmeye başlamalısınız. Sesli kitaplar konusunda ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek olan bu yayınevini tercih edin. Çocukların bilişsel ve fiziksel gelişimlerinde ilk çağlarında yaşadıkları deneyimlerin büyük bir etkisi vardır. Oyunları eğitici bir hale dönüştürme amacı güden Smarteach, bu anlayıştan hareketle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı arzu eder. Size sadece kaliteli bir çözüm olarak farklı eserler arasından bir seçim yapmak kalır!

Smarteach Sesli Kitaplar

Çocukların bilişsel gelişimini destekleyecek olan en önemli süreçlerden bir tanesi de dokunam ve hissetme kapsamındaki eğitim süreçleridir. Bu nedenle de dokunarak ve hissederek gerçekleşecek eğitim sürecini titiz bir şekilde ele almanız gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız. Peki, bu eserlerde ne tür alternatifler var? Şimdi hazırsanız Smarteach ile sesli kitap ayrıcalıklarını değerlendirelim.

Smarteach Ece’nin Serüvenleri

Smarteach, Ece baş karakteri ile çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayacak alternatifler sunuyor. Bu nedenle de dikkat edilmesi gereken yegâne husus çocuğun gelişimini desteklemektir. Siz de bu konuda farklı maceralara katılan Ece ile çocuğunuzun gelişme kaydetme serüvenine kapı aralayabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız. Ece’nin her serüvenini sesli kitaplar sayesinde değerlendirmeniz gerekir. Kısa sürede başarılı değişimlere imkân tanıyacak olan Smarteach sayesinde ayrıcalıkları yakalayın!

Smarteach Efe

Sesli kitap serisi kapsamında Smarteach avantajlarını yakalayabileceğiniz bir seçenek de Efe baş karakterinin hikâyeleridir. Çocuğunuzun yaşına ve gelişim serüvenine göre en önemli alışkanlıkları kazanması sağlanmaktadır. Bu çerçevede çocuğunuzun yaşı ve gelişim seviyesini dikkate alarak size en uygun seçeneklerin neler olabileceğini değerlendirin.

Dudo Kids olarak çocuğunuzun gelişimini çok önemsiyoruz. Bu çerçevede sesli kitaplar sayesinde oldukça başarılı bir eğitim serüvenine olanak tanıyoruz. Sizden gelen talepler doğrultusunda amaç çocuğunuzun günlük yaşamda eğitici etkinlikler gerçekleştirmesidir. Satın alacağınız sesli kitaplar sayesinde çocuğunuzun öğrenmesi gereken alışkanlıkları belirleyin. Üstelik bu konuda hiçbir problemle karşı karşıya kalmadan çocuğunuza katkı sağlayın. Uygun fiyatlı ve çocuğunuz için özel olarak hazırlanmış kitaplarla ayrıcalıkları elde edin. Size en uygun seçenekler ve çok daha fazlası için harekete geçmenin tam zamanı!